ВИХОВАНЦІ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО ПДТЮ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «ЗОРЯНА БРАМА»

4 листопада в м.Києві в приміщенні концертної залі Київського національного економічного університету за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна брама» засновником і організатор якого є Благодійний фонд «Наш Слід»

 

У фестивалі прийняли участь колективи з різних куточків України - Бердичів, Прилуки, Київ, Буча, Херсон, Львів, Коломия, Переяслів Хмельницький, Рівне, Чернігів, та інші.

З номером «Міккі» у номінації естрадний танок (формейшен) виступила молодша група зразкової акробатичної студії «Едельвейс» Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» які посіли за свій яскравий виступ І місце.

Цей же колектив в номінації сучасний танок (формейшен) з номером «Бешкетники» вибороли ІІ місце. В номінації естрадна хореографія «мала група» з номером «Полум’я вогню» вибороли ІІ місце. В номінації народний стилізований танок з композицією «Українські візирунки» (формейшен) наші дівчата посіли ІІ місце. У номінації «Соло»( сучасна хореографія) вихованки студії зайняли І та ІІ місця.
Колектив зразкової акробатичної студії «Едельвейс» був нагороджений подарунковим сертифікатом для участі в фестивалі який буде проводитись за підтримки ТОВ «Алмарис» у Болгарії в серпні 2018 року.

Оргкомітет Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Зоряна брама» виніс подяку керівнику зразкової акробатичної студії «Едельвейс» Людмилі Никифоровій за відмінну підготовну і активну участь у та вагомий особистий внесок естетичного виховання підростаючого покоління та збереження національної культури.