ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат оголошує прийом абітурієнтів на 2016-2017 навчальний рік за спеціальностями:

1.     Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1 і 2 курси денного відділення.

2.     Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.

3.     Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

У М О В И   П Р И Й О М У:

Прийом до технікуму осіб  з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) та вступників за кошти юридичних і фізичних осіб, які вступають на основі базової середньої освіти  проводиться на конкурсній основі за результатами наступних вступних  випробувань:

- на спеціальність  „Бухгалтерський облік”                                                                      

    1. Українська мова – диктант; 

    2. Математика – усно.

- на спеціальність „Соціальна робота”

    1. Українська мова – диктант;

     2. Історія України – усно.

Для конкурсного відбору абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.), які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень, підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та історії України, виданими у 2016 році.

На всі спеціальності ведеться прийом абітурієнтів без фізичних вад на контрактній основі. Вартість навчання 4500грн. на рік.

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ: з 11 липня по 20 липня. Випускні екзамени з 21 липня по 27 липня. Від осіб. які вступають на основі повної загальної середньої освіти  заяви приймаються з 11 липня по 27 серпня, зарахування – 1 серпня.

Зараховані на навчання до технікуму (інваліди І-III гр. та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, медичне обслуговування, безкоштовна цілодобова медична допомога та оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець - Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13. Тел. 3-26-51, 3-26-22.

Детальну інформацію щодо професійної реабілітації інвалідів   можна отримати в управлінні соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації за адресою: м. Тросянець, вул. Миру, 2, кабінет № 7 або за тел. 5-13-59.