ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПУ КОЖНОЇ ДИТИНИ ДО ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Соціальні ініціативи Президента України передбачають забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти. На виконання завдань поставлених Главою держави на Тростянеччині розширюється мережа дошкільних навчальних закладів.

Розширення мережі дошкільних навчальних закладів дасть можливість забезпечити місцями 85% дошкільнят, що відповідатиме європейським стандартам. Сумщина є лідером в державі за рівнем охоплення дітей позашкільною освітою. Нині 72% дітей у віці від 1 до 6 років відвідують дошкільні навчальні  заклади області - це найвищий показник у державі. «Утім, на виконання нових соціальних ініціатив Президента України ми маємо покращити цей показник, особливо в сільській місцевості» - наголосив губернатор Сумщини Юрій Чмирь під час засідання регіонального комітету з економічних реформ.

На Тростянеччині ведуться роботи по будівництву та реконструкції дитсадків. Нещодавно голова Тростянецької районної державної адміністрації Едуард Холодов відвідав один із таких об’єктів в с. Боромлі. Ознайомившись зі станом справ очільник району відмітив, що тут активно ведуться роботи по відновленню колишнього дитсадка місцевого сільгосппідприємства. Із запланованих на відновлення дитячого дошкільного закладу – 980 тисяч гривень, уже освоєно 605 .тисяч гривень. Виконані будівельні роботи, зведена топкова на комбінованому паливі, замінено опалювальні прилади, забезпечено водопостачання та водовідведення, ведеться заміна дверей, сантехніки, здійснюються опоряджувальні роботи. Велику роботу провела комунальна служба сільської ради. Неодноразово проводилися сільські толоки по благоустрою та ремонту закладу в яких брали активну участь працівники сільської ради та бюджетних установ розташованих на її території. Допомогу технікою наддало сільгосппідприємство ТДВ «Маяк».

Є надія, що цієї осені дошкільний заклад гостинно відчинить свої двері для  боромлянських малят.