ПАВЛО РОЖЕНКО: «РОЗВИТОК ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА КОНТРОЛІ У ОРГАНІВ ВЛАДИ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ»

Нещодавно звітували про свої досягнення і надбання за навчальний рік гуртківці Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради Палацу дітей та юнацтва. На це святкове дійство чекають з нетерпінням усі – і батьки, і діти, і вчителі, адже щороку до вже відомих додаються нові імена талановитих дітей Тростянеччини, які  презентують на творчому звіті все те найкраще, чому навчилися в Палаці протягом навчального року.

 

У фойє тростянецького районного Будинку культури з креативним підходом, була оформлена виставка дитячих робіт гуртків декоративно–ужиткового напрямку і роботи юних фотографів. Всього представлено понад 300 робіт юних майстрів.

У залі були присутні керівництво району, директори та вчителі освітніх закладів району, підприємці, які сприяють розвитку позашкілля на Тростянеччині. На початку концерту прозвучало вітання від голови Тростянецької районної ради Олександра Олійника, заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації Павла Роженка, начальника відділу освіти, молоді та спорту Тростянецької районної державної адміністрації Лариси Лампак. У кожному виступі було зазначено про необхідність підтримки позашкільної освіти з боку влади, адже саме тут діти можуть повноцінно розвивати свої природні здібності.

Педагогічний колектив, працюючи над виконанням завдань обласного соціально-освітнього проекту «Дійти до кожного, зацікавити всіх», створює рівні умови для оволодіння позашкільною освітою як дітьми  з міста, так і з сільської місцевості.  Кращим педагогам,  чиї учні протягом навчального року здобували перемоги на всеукраїнських та обласних дитячих конкурсах, були вручені грамоти. Це  - керівники гуртків Анна Бєльська, Антоніна Фоміна, Олена Буднік, Лариса Бабич, Людмила Герасименко, Юрій Слєдзєвський, Ольга Кулібаба, Лариса Олесюк, Ольга Мовенко, Олександр Терент’єв, Павло Зленко.

Двадцять сім найкращих номерів за участю дитячих колективів «Едельвейс», «Перлина», «Зорепад», «Кольоровий дощ», «Лілея», «Мелодія», «Веселка»,  «Реверанс», «Веселі ложкарі» вразили майстерністю виконання, яскравістю костюмів і розмаїттям дитячих талантів. Окрасою свята стали виступи наймолодших гуртківців – вихованців школи раннього розвитку дитини «Паросток». Неперевершеними були ведучі свята – учасники театрального колективу «Веселі кадри» Артем Гребіник, Максим Басов та Вікторія Терещенко. На останніх акордах свята на сцену вийшла директор Палацу дітей та юнацтва, заслужений працівник освіти України Антоніна Деревянченко, яка подякувала всім, хто завітав до Будинку культури, щоб порадіти за юних зірок Палацу. Особливі слова подяки були сказані на адресу керівництва району, яке постійно сприяє розвитку позашкілля на Тростянеччині, надає можливість дітям для творчого розвитку, підприємцям та дирекції ПАТ «Крафт Фудз Україна», батькам гуртківців.

Антоніна Деревянченко, яка подякувала всім, хто завітав до Будинку культури, щоб порадіти за юних зірок Палацу. Особливі слова подяки були сказані на адресу керівництва району, яке постійно сприяє розвитку позашкілля на Тростянеччині, надає можливість дітям для творчого розвитку, підприємцям та дирекції ПАТ «Крафт Фудз Україна», батькам гуртківців. Антоніна Сергіївна також зазначила, що 2013 рік  Указом Президента України Віктора Януковича  оголошений Роком дитячої творчості, тому Палац дітей та юнацтва мобілізує всі сили для того, щоб жодна дитина не залишилась поза увагою педагогічного колективу закладу,  будуть і в подальшому створюватися всі умови для повноцінного розвитку дитячої особистості.