ВИПУСКНИКИ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ПОПРОЩАЛИСЯ ЗІ ШКОЛОЮ

У всіх школах Тростянецького району 1 червня відбулися випускні вечори.

В урочистому заході взяли участь голова Тростянецької районної державної адміністрації Анатолій Шишканов, голова Тростянецької районної ради Олександр Олійник, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лариса Лампак, директор комунального навчального закладу Тростянецької районної ради Палацу дітей та юнацтва Антоніна Деревянченко, голова Тростянецької міської ради Юрій Бова.

Привітати випускників Тростянеччини зі святом та отриманням атестатів зрілості приєдналися заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тамара Іщенко та народний депутат України Ірина Купрейчик.

Із привітаннями до випускників звернулись очільники району Анатолій Шишканов та Олександр Олійник,  які побажали всім випускникам самоствердження в науці і праці, бути ініціативними, наполегливими у досягненні своїх цілей оптимістами.

Випускний вечір - це свято учнів, вчителів і, звичайно ж, батьків. Свято з відтінком смутку, та все ж воно  більш радісне і запам'ятовується на все життя. Попереду - нові горизонти, нові знання, нові знайомства, нові досягнення і подолання нових вершин. Загалом, в районі пройшли випускні вечори для 215 учнів шкіл. Цього року 13 випускників отримали золоті та 6 – срібні медалі. Далі, навчання в професійних та вищих навчальних закладах, проте вони вже є гордістю Тростянеччини.