ЛІТНІЙ ВІДПОЧИНОК ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ НА КОНТРОЛІ У ОРГАНІВ ВЛАДИ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

Павло Роженко: «Дбати про дітей та робити їхнє дитинство щасливим – це основне завдання влади»

  З метою реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку учнівської молоді забезпечено організацію оздоровлення, відпочинку, трудової та екскурсійної зайнятості школярів улітку 2013 року. Про це звітувала начальник відділу освіти, молоді та спорту  Лариса Лампак.

Станом на 20 червня у  І турі оздоровчої кампанії (в період з 1 по 19 червня) було  забезпечено роботу 18 пришкільних і 5-ти таборів праці і відпочинку при навчальних закладах району, 1 профільного табору при Палаці дітей та юнацтва, в яких було оздоровлено 1715 дітей, що становить 63,7 % від контингенту учнів 1-10 класів. З них: 47 дітей-сиріт, 21-чорнобилець, 18 – дітей-інвалідів, 231 – з багатодітних сімей, 51 – з малозабезпечених, 7 дітей з девіантною поведінкою, 777 – обдарованих, 314 дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

Цікаво і змістовно було організовано дозвілля дітей в таборах: різноманітні конкурси, ігри, спортивні змагання, розваги, екскурсії по рідному краю, на підприємства району. Організована для вихованців таборів робота гуртків, секцій, занять за інтересами.

Особлива увага в роботі таборів приділена пропаганді здорового способу життя, залученню дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, забезпеченню реалізацію заходів обласної програми розвитку дитячого футболу.

Діти відвідали пам’ятні місця Тростянеччини та здійснили екскурсії історичними місцями Сумщини: побували в с.Патріотівка, с. Сироватка,  м.Суми, м.Полтава. Всього  - 39 екскурсій, якими охоплено понад 800 дітей.