УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ДОСЛІДЖУВАЛА МІФИ ТА ЛЕГЕНДИ СУМЩИНИ В РАМКАХ ОБЛАСНОГО ПРОЄКТУ «ГОЛОС КРОВІ: МИ – УКРАЇНЦІ!»

У межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!» в закладах освіти області проводилася обласна краєзнавча експедиція учнівської молоді «Сумщина в міфах і легендах»

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, учнівська молодь досліджувала міфи та легенди, пов’язані з життям і творчістю видатних особистостей рідного краю. На обласний конкурс надійшло 27 звітів від експедиційних загонів закладів загальної середньої, позашкільної освіти області.

Переможцями стали: пошуковий загін Лебединського районного будинку дитячої та юнацької творчості; пошуковий загін Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді; вихованка Лебединського центру позашкільної освіти Вікторія КРАВЧЕНКО; учениця Хмелівського ліцею Роменського району Світлана КОТЛЯРЕВСЬКА; пошукова група Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю ім. Івана Кавалерідзе; пошуковий загін «Відродження» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради; пошуковий загін Шосткинської міської станції юних туристів.