БІЛКІВСЬКА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕНЯ ВОЛОДИМИРА КУЦА

Сьомого лютого відзначаємо День народження Володимира Петровича Куца, легенди світового спорту, дворазового олімпійського чемпіона,який народився в маленькому селі Олексине, що на Тростянеччині

Понад дев’яносто років минуло з того часу, але пам’ять жива. Вона відроджується в кожному новому поколінні юних спортсменів.

Цього року в закладі було проведено учнівський турнір з бадмінтону, урок літературного читання «Словами поетів рідного краю про Володимира Куца», лінійку пам’яті.Учні школи із задоволенням презентували та розповідали про тернистий життєвий шлях спортсмена, його досягнення в спорті.

Як тільки не нарікали Володимира при житті, і кожен вислів йому до лиця,адже саме його ми можемо назвати Людиною. Володимир Куц завжди був першим, ніколи не зраджував своєму девізу: «Тільки вперед, тільки на лінію вогню». Тож хай це гасло стане життєвим кредо учнів нашого закладу.
http://bilka.at.ua/…/toj_kogo_nazvali_sport…/2020-02-07-1174

                         Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                 Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.