РОЗПОЧАЛАСЯ ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ

Під час апаратної наради при голові Тростянецької районної державної адміністрації Олегу СИПКУ виконуючий обов’язки начальника відділу освіти Петро Кузуб поінформував присутніх, що з 3 по 21 червня 2019 року буде проходити літня оздоровча кампанія в п’ятьох таборах з денним перебуванням, які функціонуватимуть на базі закладів загальної середньої освіти, що підпорядковуються відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації

 

Оздоровлюватися будуть 172 дитини, з них: 6 дітей, позбавлених батьківського піклування, 6 дітей з інвалідністю, 69 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 6 дітей внутрішньопереміщених осіб, 39 - талановитих та обдарованих. 
У Білківській загальноосвітній школі I-III ступенів Тростянецької районної ради буде працювати мовний табір і табір праці. 
З обласного бюджету виділена субвенція на суму 34,759 тис. грн. для придбання путівок для оздоровлення дітей Тростянеччини. Ще майже 30 тис. грн. передбачено у районному бюджеті на забезпечення оздоровчої кампанії. Наразі триває укладення угоди на придбання на ці кошти путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко». 
Бюджетами сільських рад передбачено коштів у сумі 48 тис. грн. для оздоровлення дітей відповідних територіальних громад.

Тож бажаємо дітям гарно відпочити та набратися нових сил та енергії до початку нового навчального року.