ВИХОВАНЦІ ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ УКРАЇНУ НА СВІТОВОМУ ФІНАЛІ ОЛІМПІАДИ З КРЕАТИВНОСТІ В США

Команда «О.К.О.» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю здобула перемогу в І Всеукраїнській олімпіаді креативності та отримала право представляти Україну на Глобальному Фіналі креативної олімпіади, що відбудеться 22–25 травня в Канзас-Сіті (США)

 

Міжнародна освітня програма «Destination Imagination» – найбільша з креативності у світі, була започаткована у Сполучених Штатах Америки. У 2017 році до неї долучилася й Україна. Національний центр «Мала академія наук України» став ліцензійним афілійованим представником DI і розпочав поетапну підготовку до проведення олімпіади країни-учасниці світового змагання з креативності. Всеукраїнський відбір допомагали здійснювати експерти Фундації підтримки і розвитку креативності та представники освітньої програми «Destination Imagination» у Польщі, щоб перша українська олімпіада креативності відбулася згідно з усіма правилами програми DI.

Головним завданням DI є розвиток творчого і критичного мислення, навичок управління проектами, командної роботи над викликами різних напрямів. Згідно з умовами олімпіади, необхідно творчо презентувати обраний виклик з костюмами, декораціями, спецефектами за обмежений до 8 хвилин час.

Серед 30 команд з усіх регіонів України 22- 24 березня в м.Київ Сумщину представляли три команди: «О.К.О.» комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, «Boomerang» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Мала академія наук учнівської молоді та «Happy friends» Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Конотопської міської ради Сумської області.

За підсумками трьох днів змагань Сумська область здобула перше та друге місця. Друге місце в команди «Boomerang». Перемогу здобула команда «О.К.О.», вона представила суспільний напрям, відтворивши у виставі нагальну проблему – фрагмент із життя дітей з обмеженими можливостями. Під керівництвом тренерів – педагогів дослідницько-еспериментального відділу Оксани ГЕРАСИМЕНКО та Алли ЧЕРНОМАЗ у складі команди працювали Іван БОНДАРЄВ, Єгор КУБАХ, Аліса ЛУК’ЯНОВА, Ірина СНАГОЩЕНКО, учні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка.

Щиро вітаємо наших переможців! Пишаємося поколінням генераторів креативних ідей і задумів! Бажаємо перемоги у фіналі Міжнародної олімпіади креативності «Destination Imagination»!