УРОЧИСТА ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ –49+» ВІДБУЛАСЯ В ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РБК

В лютому 2019 року стартувала обласна естафета "Позашкілля Сумщини – 49+". І саме з Тростянецького району вона розпочала свій шлях.

Естафету започатковано в межах обласного соціально-освітнього проекту "Кожна дитина має право". Йдеться про право юних мешканців нашої області на позашкільну освіту, тобто на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, цікавезмістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадянському становленню, професійному самовизначенню дітей і молоді. Метою естафети є формування регіонального креативного позашкільного освітнього простору через популяризацію сучасних напрямів позашкільної освіти засобами просвітницької та соціально-педагогічної діяльності, розширення форм співпраці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти.

З 4 по 8 лютого комунальний заклад позашкільної освіти Тростянецької міської ради «Палац дітей та юнацтва» у межах проведення обласної естафети проводив майстер-класи з рукоділля в НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів Боромлянської сільської ради, Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Станівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також було проведено презентацію діяльності КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» для учнівських делегацій закладів освіти. І вже сьогодні в Тростянецькому районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди передачі естафети «Позашкілля Сумщини –49+» КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації та відділу освіти Боромлянської ОТГ . На урочистому заході були присутні заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Аліна Шацька, в.о. начальника відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Петро Кузуб, начальник відділу освіти Тростянецької міської ради Наталія Новак, директор КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» Антоніна Деревянченко, начальник відділу освіти Боромлянської об’єднаної територіальної громади Світлана Касьяненко.
На урочистості також завітала Любов Бондар – заступник директора обласного Центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Вона привітала учасників обласної естафети "Позашкілля Сумщини – 49+" та вручила сертифікати від департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації учасникам естафети.
В своєму виступі Аліна Шацька зазначила: «В арсеналі закладів позашкільної освіти Тростянецького району багато цікавих за змістом сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю. Тому дуже приємно, що естафета розпочала свій шлях з Тростянецького району». Також заступник голови райдержадміністрації побажала всім учасникам обласної естафети успіхів, цікавих зустрічей та приємних вражень.
Після урочистої передачі естафети на гостей святкового заходу чекала святкова програма від творчого колективу КЗПО ТМР «Палац дітей та юнацтва» під назвою " МНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стояти діти твої, Україно!"

На данном изображении может находиться: 23 человека, толпа