НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП ХХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Підсумковий етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відбудеться 29 лютого на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»

Свої мовознавчі знання випробовуватимуть учні закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти, які стали переможцями ІІІ (обласного) етапу.

Освіта і наука

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 11.02.2020 РОКУ

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИЛИСЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЦЬОГОРІЧНОГО ОЛІМПІАДНОГО МАРАФОНУ

Завершились обласні інтелектуальні випробування олімпіадою з інформаційних технологій за завданнями Міністерства освіти і науки України. За інформацією обласного управління освіти і науки, в олімпіаді взяли участь 54 учні закладів загальної середньої освіти області: 9 клас – 18 учасників, 10 клас – 14 учасників, 11 клас – 22 учасники

Перемогу вибороли 27 учасників: І місце – 3 учні, ІІ місце – 7 учнів, ІІІ місце – 17 учнів. Зокрема, це – представники команд: м. Шостка (5 учасників – 5 переможців), м. Суми (6 учасників – 5 переможців), м. Конотоп (4 учасники – 2 переможці)

НАСТУПНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК СТАНЕ РОКОМ МАТЕМАТИКИ В ШКОЛІ

Як розповіла під час зустрічі з освітянами Сумщини Міністр освіти і науки України Ганна НОВОСАД,  необхідно почати системний перегляд програм, розвантажити їх, додати більшу кількість годин для вивчення математики, змінити підручники, розпочати системне підвищення кваліфікації вчителів тощо

«Ми бачимо, що школярі мають величезні проблеми з математикою. 36% учнів не досягають навіть базового рівня знань з цього предмету. Мають труднощі навіть із дробами і відсотками. І це означає, що діти не засвоюють основне, – розповіла Ганна Новосад. – Ми хочемо виправити ситуацію, тому наступний навчальний рік стане Роком математики в школі».

СУМЩИНА Є НАЙКРАЩОЮ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ВСІХ ОСВІТНІХ СУБВЕНЦІЙ

На цьому під час робочої поїздки в Сумську область наголосила Міністр освіти і науки України Ганна НОВОСАД

«Сумщина справді в лідерах щодо використання всіх освітніх субвенцій. Область успішно використала понад 90% всіх коштів на розвиток освіти, які держава дала у 2019 році – це один з кращих показників. На Сумщині більше немає вбиралень на вулиці, усі кошти на Нову українську школу, проведення інтернету, закупівлю комп’ютерів, природничо-математичних кабінетів та кабінетів української мови використано в максимальному обсязі – це результат, до якого мають прагнути інші регіони.

Еще статьи...

  1. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
  2. НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ ОКРУГИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО У 2020 РОЦІ
  3. ВИХОВАНЦІВ ГУРТКА “ЮНІ СКАУТИ” ВІДВІДАЛИ МУЗЕЙ ЛІСУ У ДП “ТРОСТЯНЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО”
  4. БІЛКІВСЬКА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕНЯ ВОЛОДИМИРА КУЦА
  5. РОЗПОЧАЛАСЯ ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ
  6. ДО 1 ВЕРЕСНЯ СУМЩИНА МАЄ ПІДГОТУВАТИ 550 СУЧАСНИХ КЛАСІВ, КУДИ ПРИЙДУТЬ 10 315 ПЕРШОКЛАСНИКІВ
  7. ЦЬОГОРІЧ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ В МАГІСТРАТУРУ ЗА ОКРЕМИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ МАТИМЕ ТРИ ОСНОВНІ НОВАЦІЇ
  8. ВИХОВАНЦІ ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ ПРЕДСТАВЛЯТИМУТЬ УКРАЇНУ НА СВІТОВОМУ ФІНАЛІ ОЛІМПІАДИ З КРЕАТИВНОСТІ В США
  9. (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ ЗІ ЗНАКОВИМИ ТЕЗАМИ ТА ДИСКУСІЙНИМИ ПИТАННЯМИ: НОВА ОСВІТА – СПІВПРАЦЯ ЧИ ВІДЧУЖЕННЯ?
  10. СТУДЕНТИ СУМЩИНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОЇ ЗИМОВОЇ УНIВЕРСIАДИ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ