Акція « Турбота» допомагає збирати дітей до школи

Коли на порозі перше вересня, то кожна дитина, яка йде до школи, приміряє новеньку форму, передивляється ще чисті зошити та незаточені олівці, одягає на плечі, ранець, який ще пахне магазином. Весь процес підготовки будить у дитини бажання навчатися та скоріше  зустрітися зі шкільними друзями.

Та, нажаль, є  в нашому суспільстві такі сім’ї, які за різними  обставинами не мають змоги купити своїм дітям до нового навчального року ані одяг, ані канцтовари. Щоб допомогти таким дітям разом зі своїми ровесниками розпочати навчання у вересні, Тростянецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголосив акцію по збору речей для майбутніх школярів « Турбота», яка була опублікована  у місцевих засобах масової інформації.

Тростянецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   дуже вдячний людям, які не залишилися осторонь чужих проблем та негараздів  і допомогли одягом , взуттям та канцтоварами дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.  Велика вдячність колективу Управління праці та соціального захисту населення, приватним підприємцям: Валентині Клєймьоновій,  Вірі Лебідь, Наталії Холодовій, подружжю Олені та Олександру Яровим;  подружжю пенсіонерів Євдокії Миколаївні та Івану Федоровичу Сердюкам,  Лілії  Гонтар,  Оксані  Линник, Тетяні  Моргун, Ліні Єфремовій, Людмилі Івахненко, а також іншим добрим людям, які принесли одяг до Центру і не вказали своє ім’я! Низький Вам уклін. Хай охороняє Вас Господь!