Діти з особливими потребами на концерті класичної музики

Музично-естетичне виховання – це один з напрямків педагогічної роботи у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів районного територіального центру соціального обслуговування.  Цьому напрямку тут приділяється дуже багато уваги: проводяться музичні заняття, працюють творчі гуртки, де діти вчать і виконують  пісні, танцюють таночки, із задоволенням слухають музичні твори.

         Дуже гарним подарунком для всіх вихованців відділення стало запрошення на творчий виступ талановитої дівчинки із Маріуполя Лізи Неведомської, який був організований міською радою спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

        Із великим задоволенням діти зібрались у приміщенні Палацу Голіцина, щоб поринути у світ чарівної фортепіанної музики. В цей день у родинному маєтку Голіциних панувала чарівна атмосфера: поряд з прекрасними картинами, які прикрашають стіни кімнат, всі присутні мали змогу насолодитися зачаровуючими звуками музики, яку дуже талановито виконувала Ліза. Ця маленька дівчинка так щиро, відкрито, завзято,  надзвичайно віртуозно грала на фортепіано твори,  як  великих маестро, таких як Чайковський, Бах, Шопен, так і твори маловідомих композиторів.

         Діти та дорослі з захопленням слухали виступ і бурхливими оплесками дякували  за кожний музичний твір. 

         Після закінчення програми глядачі аплодували таланту юної піаністки.