Соціальні послуги населенню надають фахівці із соціальної роботи

Одним із основних напрямків роботи Тростянецького районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є надання сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах  комплексу соціальних послуг.

 

Станом на 06.08.2013 року 957 осіб отримали соціальні послуги від працівників Центру за карткою отримувачів послуг, серед яких: інформаційні, психологічні, економічні, юридичні та інші.

Найчастіше до Центру люди звертаються з таких питань:

-          Потреба в працевлаштуванні;

-          Потреба в оформленні державних соціальних виплат;

-          Допомога у відновленні документів;

-          Влаштування дітей в ДНЗ;

-          Отримання матеріальної допомоги (одяг, взуття, іграшки, канцтовари) та ін.

З початку 2013 року фахівцями із соціальної роботи булипрацевлаштовані 7   осіб соціально незахищених верств населення: на Чипсову фабрику – 2 особи, на фірму «Брилюкс» - 2, до приватних підприємців - 2, на Цегельний завод – 1.

3 родини отримали допомогу у косметичному ремонті житла.

Дітей з двох родин влаштовано до дитячих садочків «Казка» та «Ромашка».

В цьому році фахівцем із соціальної роботи Валерієм Яценко спільно з УП та СЗН було надіслано клопотання до Львівського спеціалізованого заводу по виготовленню спеціального обладнання  та протезування для придбання інвалідного візка особі інваліду І групи, жителю с. Станова.

Фахівцями із соціальної роботи, які працюють на базі Боромлянської сільської ради було надано допомогу родині, яка переїхала з іншої області та не мала місцевої реєстрації. Фахівці допомогли отримали прописку, та, давши запит до соціальних службм. Харкова, відновити отримання соціальних виплат за новим місцем проживання.

Особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, яка закінчила Гребениківську школу – інтернат фахівцем із соціальної роботи Юлією Матвєєвоюбуло поставлено на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов та влаштовано дитину в дитячий садочок.

Всі послуги, які отримують громадяни від фахівців  Центру надаються в тісній співпраці з суб’єктами із соціальної роботи.