ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей головним спеціалістом Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Сизарєвою та фахівцем із соціальної роботи Анжелою Молочковською проведено виховний захід на тему: «Геть паління! Ми – здорове покоління!» для дітей, які оздоровлюються при дитячому відділенні Тростянецької районної лікарні.

Нині паління є загальнодержавною проблемою. Захід, спрямований на скорочення кількості курців серед молоді та пропаганду здорового способу життя. Важливо не допустити поширення цієї шкідливої звички серед наймолодшої ланки населення.

Дітям розповіли про негативний вплив тютюну на здоров’я людини не тільки тієї, яка палить, але й оточуючих. Інформували про ризик залежності від тютюну.

Головною метою виховного заходу було формування в учасників якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії.

Діти активно приймали участь у бесідах, відповідали на запитання, наводили приклади з життя.

Учасників заходу було залучено до гурткової роботи під час тренінгових занять. Діти зображували на ватманах, як вони уявляють собі життя без паління.

Наприкінці зустрічі діти отримали інформаційні буклети та листівки на тему: «Тютюнопаління – це шкідливо!», а також призи за активну участь.