ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ – ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАВДАННЯ ВЛАДИ

24 липня відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Роботою комісії керував голова Тростянецької районної державної адміністрації Едуард Холодов. Основою нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

 

На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, питання про надання дозволу на відчуження будинків та земельних ділянок, право користування якими мають неповнолітні діти; про надання дозволу на передачу такого майна в заставу банку, про виконання батьківських обов’язків громадянами; про визначення місця проживання малолітньої дитини;  про надання дозволу на тимчасове  перебування малолітньої дитини в родині бабусі. Переважна більшість питань мала позитивне вирішення.

Крім того, комісією були заслухані звіти опікунів та піклувальників, а також прийомних батьків про стан утримання та виховання підопічних та прийомних дітей.