НА СУМЩИНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ, ЇХНІХ БАТЬКІВ І ПЕДАГОГІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»

Учні закладів позашкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області віком від 5 до 18 років, а також педагоги та батьки дітей з метою підтримки зусиль медичних працівників у протидії поширенню COVID-19 готують тематичні відеоролики, фото, малюнки, тематичні hand made-вироби, вірші, ессе та розміщують їх в мережі Інтернет

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласна соціально-просвітницька акція «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!» стартувала 15 жовтня і проходить у рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!». Акцією передбачаються різні види навчально-творчої діяльності дітей та молоді.

Усі роботи учасників висвітлюються на офіційних сайтах закладів освіти Сумщини та в соціальних мережах під хештегом #ПОЗАШКІЛЛЯ_ СУМЩИНИ_«ДЯКУЮ, ТОБІ ЛІКАРЮ!».

Довідково. Зазначена акція організована з метою підтримки зусиль медичних працівників у протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, виховання розуміння важливості роботи лікаря в умовах пандемії, формування громадської думки щодо наявних загроз, спричинених хворобою, усвідомлення соціальної відповідальності за дотримання протиепідемічних заходів.

Список учасників онлайн акції «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!» з посиланням на їх роботи