ПАВЛО РОЖЕНКО: ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ДЕРЖАВИ, ОБЛАСНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ НА ТЕРИТОРІЇ БОРОМЛЯНСЬКОЇ ОТГ ВІДКРИТО МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ ТА ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

У п’ятницю, у селі Боромля відбулося дійсно велике свято - відкриття міні-футбольного майданчику зі штучним покриттям європейського зразка та приміщення будинку дитячої творчості

На святковий захід завітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Віталій МАКСИМЕНКО та заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло РОЖЕНКО.

На будівництво європейського спортивного майданчика витратили – біля 1,5 млн. грн.

Символічну стрічку при вході до майданчика перерізали Віталій МАКСИМЕНКО, Микола БЕРЕЗІН та Боромлянський сільський голова Василь РОМАНІКА.

«Це, як на мене, одна з найкращих інвестицій у майбутнє громади, бо це вклад у змістовне дозвілля молоді, здоров‘я мешканців села та промоцію правильного способу життя», — зауважив на церемонії відкриття Віталій МАКСИМЕНКО.- «Діти мають з кого взяти приклад, це неабияк важливо. Віримо, що щодня тут пануватиме добра змагальна атмосфера, дитячий сміх та радість перемоги».

«Держава опікується питанням розвитку молодіжної політики. Будівництво майданчика – це приклад плідної та ефективної співпраці держави, обласної та місцевої влади. Давайте продовжувати цю традицію. З вашого боку є необхідність залучати на ці спортмайданчики якомога більше дітей, молоді, їх батьків. А з боку держави ми маємо формувати відповідні гідні умови для спортивного розвитку. Я хочу всім побажати спортивних перемог та досягнень», - наголосив на відкритті заступник голови райдержадміністрації Павло РОЖЕНКО.

Окрім спортивного майданчика, відкрили ще й Будинок дитячої творчості, після капітального ремонту.

Завдяки народному депутатові України Миколі ЗАДОРОЖНЬОМУ, за підтримкою до якого звернулися керівник району Володимир БУРЛАКА і голова Боромлянської ОТГ Василь РОМАНІКА, Боромля отримала додатковий фінансовий ресурс у сумі 250 тис. грн. на проведення капітального ремонту приміщення Будинку дитячої творчості, що стане осередком розвитку дітей і молоді громади.