МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 17.02.2021 РОКУ

ДО УВАГИ МОЛОДІ СУМЩИНИ: ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС В УКРАЇНІ ОГОЛОШУЄ НАБІР ДО ЄВРОШКОЛИ-2021

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року

Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ ТВОРЧИХ РОБІТ «ШЛЯХ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ. ПОГЛЯД МОЛОДІ»

Конкурс проводиться з нагоди відзначення 30 річниці незалежності України

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов її творчого зростання.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОНЛАЙН-ФОРУМУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ДІТЕЙ І МОЛОДІ

Мої вітання всім учасникам цьогорічного онлайн-форуму!

Цей захід об’єднав 15 тисяч лідерів шкільного самоврядування.

І скажу чесно: пропозиція організаторів звернутися з мотиваційною промовою викликала чимало запитань. Ви чули десятки промов, лекцій і тренінгів, тож чим вас здивувати? Чи зможу я бути оригінальним і дійсно корисним? Як краще звертатися до вас – юних та прогресивних, але водночас серйозних, успішних і вже майже дорослих? Хлопці та дівчата? Guys? Можливо, пані та панове?

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ART-МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ «ДІТИ – ДІТЯМ»

Обласним Департаментом освіти і науки започатковано регіональний ART-марафон добрих справ «Діти – дітям», щоспрямований на розвиток культури благодійності серед молоді та підлітків.ART-марафон добрих справ стартував 12 грудня у закладах освіти області.Партнером цього заходу є Сумський обласний центр служби крові

Зокрема, у рамках цього заходу, в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю розпочали працювати майстерні помічників Святого Миколая: «Сувенірна»; «Чобіток Святого Миколая», «Витівки Зими-чарівниці», «Лист до Миколая», «Новорічна Tehno-майстерня», «Магія добра», до роботи в яких долучилися більше 600 вихованців і педагогів.

Еще статьи...

  1. ДІТИ СУМЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ»
  2. ВИХОВАНЦІ ПОЗАШКІЛЛЯ СУМЩИНИ ПОПОВНИЛИ СКАРБНИЦЮ ДОСЯГНЕНЬ КУБКАМИ ПРИЗЕРІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ
  3. У ЯКУ УКРАЇНУ ВІРИТЬ НАША МОЛОДЬ – ПРЕЗИДЕНТ ІНІЦІЮЄ МАСШТАБНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ UKRAINE NOW
  4. ЮНІ НАУКОВЦІ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ 21 МЕДАЛЬ У ІІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ
  5. ТВОРЧІ ОСОБИСТОСТІ СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗМОГУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У XIV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»
  6. МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ МАЛЮНКА «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»
  7. НА СУМЩИНІ ВСЕ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ, ЇХНІХ БАТЬКІВ І ПЕДАГОГІВ ДОЛУЧАЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»
  8. ПАВЛО РОЖЕНКО: ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ ДЕРЖАВИ, ОБЛАСНОЇ ТА МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ НА ТЕРИТОРІЇ БОРОМЛЯНСЬКОЇ ОТГ ВІДКРИТО МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ ТА ПРИМІЩЕННЯ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ
  9. СУМЩИНА МАЄ ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ
  10. НА СУМЩИНІ ПРОХОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»