ПРЕДСТАВНИКИ З ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕКСПО-ПРОЕКТУ «МИСТЕЦЬКІ ЖНИВА – 2018»

15 серпня, у Києві в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася презентація Сумської області до Дня Незалежності України. Делегацію із Тростянецького району очолювали керівник апарату Тростянецької районної державної адміністрації Лариса Григорець та заступник голови районної ради Олексій Котко

Метою зазначеного заходу є популяризація унікальних традицій і культурного надбання України, репрезентація її економічного, туристичного та мистецького потенціалу.

Сумська область продемонструвала твори декоративно-прикладного мистецтва на культурно-мистецькій виставці «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!» та святковий яскравий концерт.
На виставці було представлено понад 400 творів декоративного мистецтва провідних майстрів та аматорів Сумщини.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                        Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                     Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.