Відбувся звітний концерт учнів та викладачів КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа»

25 квітня, в прекрасну квітучу весняну пору, в Головній садибі Л.Є. Кеніга з повним аншлагом відбувся звітний концерт учнів та викладачів КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа».

         Звітний концерт –це свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на фестивалях та конкурсах різного рівня, завдяки творчій праці, наполегливості, і тому участь в ньому беруть талановиті музиканти, яскраві особистості – учні та викладачі закладу.

«Підводячи риску під ще одним навчальним роком, хочу зазначити, що наші учні тримають високу виконавську планку. У нас працює згуртований педагогічний колектив, завдяки якому і відбувся звітний концерт. Саме такі концерти відіграють велику роль у вихованні дітей, прищеплюють любов до мистецтва музики, любов до прекрасного» - відзначила директор школи Світлана Олександрівна Галушкіна.

На святі були присутні заступник голови міської ради Оксана Юріївна Заяц, начальник  відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради Юлія Олександрівна Куц, начальник відділу культури Тростянецької РДА Олена Юріївна Мусієнко. Грамоти отримали учні школи за активну культурно-мистецьку і конкурсну діяльність та викладачі за високу професійну майстерність в підготовці юних музикантів.

Свято музики вдалося на сла­ву. Було яскравим, радувало слух ба­га­тоголоссям, а  музичні композиції знайомили  глядачів з усім розмаїттям музичних інструментів, грі на яких можна навчитися у нашій музичній школі. Справжню майстерність демонстрували на сцені юні віртуози: акордеонист Денис Тарануха, саксофоністка Олександра Груздо, скрипалька Ая Раєвська, домристка Сабрин Раєвська, баяніст Олександр Биченко, тубист Дмитро Шимко та піаністи Анастасія Сабчук і Анастасія Мунтяну. Душевно прозвучали вокальні твори у виконанні Зої Куделі, Ірини Зайцевої, Богдана Приходько та вокальних ансамблів «Зернятко», «Зорепад» і молодшої групи хору. Цікаво слухалися фортепіанний дует у складі Поліни Близнюк та Вікторії Липової та інструментальний дует гітариста Данила Кочурова і піаністки Єлизавети Арутюнової. Шквал оплесків викликали вис­тупи музичних колективів: ансамблю домристів, камерного ансамблю «Квінтолька», ансамблю гітаристів, інструментального ансамблю «КаданС», ансамблю скрипалів «Елегія» та аматорського самодіяльного духового оркестру.

         Звітний концерт вкотре засвідчив професійний ріст викладачів, обдарованість учнів і всеосяжну любов до музики всього великого коллективу.  Школа живе та виховує нове сучасне покоління музикантів, які з гідністю і надалі будуть розвивати українське музичне мистецтво.