Обласний конкурс серед учнів шкіл естетичного виховання

24 березня в Сумському Вищому училищі мистецтв та культури ім. Д. Бортнянського розпочав свою роботу один із найвагоміших професійних обласних конкурсів серед учнів шкіл естетичного виховання. Участь в таких творчих змаганнях – є невід’ємною частиною роботи кожного навчального мистецького закладу. Це своєрідний іспит на рівень професіоналізму як для учнів так і для викладачів.

Юні виконавці всіх відділів КЗ ТМР «Тростянецька дитяча музична школа» взяли не тільки активну участь в конкурсному марафоні, але й здобули цілу низку творчих перемог.

І місця отримали наші вокалісти Ірина Зайцева, Зоя Куделя, Богдан Приходько, учні викладача Н.П. Книшенко; домристка Сабрін Раєвська викладач Т.А. Івашина.

ІІІ місця посіли скрипалі Єлизавета Арутюнова та Ая Раєвська викладач І.В. Петренко; домристка Юліана Гудкова викладач І.М. Карташова; гітаристи Яна Гаврилович викладач І.О. Карачевцева та Данило Кочуров викладач І.М. Карташова; Дмитро Шимко учень класу духових інструментів викладач І.І. Маснуха

Вікторія Міщенко (олімпіада з музичної літератури) викладач Т.М. Урсакій, скрипалька Олександра Дробітько викладач Л.Б. Мельник одержали грамоти за участь у конкурсі.

Вагому роль в конкурсних виступах відіграли їх концертмейстери О.Ю. Кварта, О.В. Призенко, Ю.О. Самойлова.

Такі вагомі творчі здобутки наших вихованців свідчать про високий рейтинг школи в області та необхідності мистецької освіти у розвитку сучасної освіченої особистості