II – Й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ПЕРВОЦВІТИ»

18 березня в в приміщенні Палацу культури «Хімік» м. Суми відбувся ІІ-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Первоцвіти» в рамках творчого проекту «Тріумф – fest». Захід відбувся за підтримки Національної Всеукраїнської музичної спілки та відділу культури Сумської міської ради
Тростянецький район представили учасники акробатично-хореографічного колективу «ARLET» районного будинку культури, керівник Юлія Єршова.
Протягом конкурсного дня за перемогу у номінаціях хореографічне, театральне, циркове мистецтво та театри мод боролися учасники з різних куточків України у п’яти вікових категоріях.
Отже, за результатами оцінок журі, лауреатами І-го ступеня фестивалю-конкурсу в номінаціях стали: «Вільна танцювальна категорія» - Кунцевська Аліна; «Естрадний танець» - Ходус Єва; «Циркове мистецтво» (акробатика) – колектив «ARLET».

 

Наших маленьких переможниць нагородили медалями, та м’якими іграшками, вручили кубок і сертифікат на 500 євро для поїздки у дитячий творчий табір «Вмєстє» Болгарія, м.Кітен. 
Приємною несподіванкою стала подяка керівнику акробатичного колективу «ARLET» Юлії Єршовій за наполегливу працю, талант, професіоналізм та успішну підготовку вихованців до фестивалю-конкурсу від начальника відділу культури Сумської міської ради Наталії Цибульської.
А ми у свою чергу бажаємо нашим юним акробатам нових злетів і перемог!