УВАГА! КОНКУРС!

1 по 28 лютого пройде конкурс «Підтримай Вікімандри українською», метою З якого є наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри - це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів - створювати нові та покращувати вже існуючі статті у Вікімандрах українською та іноземними мовами.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень, а головний приз - туристична поїздка у межах України, 2-10 місця отримають сертифікати в онлайн-магазини на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Просимо розмістити оголошення про проведення конкурсу на офіційних сайтах відповідних відділів (секторів) РДА та міських рад.

Детальну інформацію можна отримати за посилання: https://uk.wikivoyage.org/wiki/BiKiMa^tpH:KoHKypc_«n^TpHMafi_BiKiMa^tpn_yKp аїнською»

Контактна особа: Семенюк Віктор Вікторович, тел.: 0675043646, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .