Перемоги юних акторів на «Театральних обріях»

«Театр – це геніальне творіння людської думки, дивовижний світ ілюзій і фантазій, сміху і сліз, драми і комедії людського буття». Таким висловом відкрила обласний фестиваль-конкурс театральних колективів «Театральні обрії» заступник начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко, який пройшов в Лебединському районному будинку культури. 
У цьому заході взяли участь 19 аматорських театральних колективів з 12 районів Сумщини – Білопільського, Буринського, Глухівського, Конотопського, Недригайлівського, Лебединського, Липоводолинського, Охтирського, Путивльського, Сумського, Тростянецького, Ямпільського районів, міст Конотоп та Суми.

Тростянецький район представляли три колективи – аматорський драматичний колектив «Викрутаси» комунального закладу Тростянецької районної ради «Тростянецький районний будинок культури» (керівник Антоніна Фоміна), ляльковий театр «Буратіно» комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Олександр Полуянов), дитячий театр комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівник Руслан Гробов);
На розгляд журі конкурсанти представили різні за жанрами роботи: драма, комедія, трагедія, казка, мюзикл, лялькова вистава, скетч, тощо. 
Переглянувши конкурсні роботи журі фестивалю на чолі з головою народним артистом України Володимиром Хорунжим, визначило володарів нагород у кожній з номінацій та вікових категорій, Колектив «Викрутаси» районного будинку культури за музичну виставу – казку К. Чуковського «Муха – Цокотуха» отримав перемогу в номінації «Краща вистава», ляльковий театр «Буратіно» районного Палацу дітей та юнацтва за виставу театру - тіней «Івасик – Телесик» отримав відзнаку за «Кращу режисерську роботу», дитячий театр під керівництвом Руслана Гробова районного палацу дітей та юнацтва отримав відзнаку в номінації « Краща акторська робота» 
Наші учасники і їх керівники отримали дипломи, кубки і безліч позитивних емоцій від виступів, від оплесків глядачів і радість від перемог. Ми вітаємо наших маленьких акторів і бажаємо успіхів і нових перемог!

Матеріали надано методичним кабінетом РБК