Славетний Чайковський

Визначна подія в історії Тростянеччини - відвідання нашого міста славетним композитором Петром Іллічом Чайковським. Учні і викладачі КЗ "Тростянецька районна музична школа" пам`ятають і шанують музику композитора зі світовим ім`ям.

В репертуарі юних музикантів завжди присутні неперевершені твори Чайковського.

7 травня виповниться 177 років з Дня народження Петра Ілліча Чайковського.

Композитор, диригент, педагог, музично-громадський діяч, музичний журналіст- він вважається одним з найбільших композиторів в історії музики "- такими словами розпочався концерт, присвячений до Дня народження П. І. Чайковського, який відбувся у КЗ “ Тростянецька районна музична школа “ 28 квітня 2017 року.

Лунали твори з “ Дитячого альбому “, а також Ноктюрн, Листок з альбому (у виконанні на фортепіано), Сумна пісенька , Пісня без слів( увиконанні на скрипці), романс “Весна” ( вокал). Цікаво прозвучав “Квітень” з альбому “Пори року” у виконанні тріо домристів. “ Хор дівчат “ з опери “ Євгеній Онєгін ” виконав квартет скрипалів.

“Я бажав би всіма силами душі, - писав Чайковський, - щоб моя музика поширювалася, щоб збільшувалося число людей, що люблять її, знаходять у ній розраду і підпору ”. Хочеться вірити, що за допомогою пропаганди музики видатного композитора число шанувальників його творчості тільки буде збільшуватись.