Відкритий обласний конкурс юних піаністів

Музика займає значне місце в нашому житті і є могутньою надихаючою силою для кожного з нас. Вона супроводжує людину в радості і в горі, втішає і заспокоює, піднімає і надихає на боротьбу з життєвими обставинами.

У передноворічні дні, які починаються з улюбленого усіма дітьми Дня Святого Миколая, уже за традицією, в Сумах проходить свято музики - відкритий обласний конкурс юних піаністів, що покликаний вшанувати пам’ять визначного викладача - музиканта Мінни Львівни Танфелевої. Життя Мінни Львівни - гідний приклад відданості обраній справі, творчого палання та служіння людям. Її величезним педагогічним досвідом була створена професійна фортепіанна  школа, широко відома в Україні.

Цей конкурс серед інших відрізняється високими конкурсними стандартами та вимогами. Твори, які повинні виконати конкурсанти (Й .Бах. Інвенція, твір Ф.Шопена, твір українського автора) надзвичайно складні, потребують не тільки високої техніки виконання, але глибокого розуміння змісту, емоційного розкриття образу. Тому з особливою гордістю хочеться відзначити юних музикантів КЗ районної ради «Тростянецька района ДМШ» Анастасію Мунтяну та Інну Ніконову, які гідно представили Тростянеччину.

Анастасія Мунтяну (викладач Марина Колодяжна) перемогла в молодшій віковій категорії, стала лауреатом І премії, Інна Ніконова (викладач Олена Призенко) привезла сертифікат учасника.

Всі конкурсанти отримали не тільки сертифікати та грамоти, але й подарунки від сина та доньки М.Л.Танфелевої, які дуже вдячні, що пам’ять про їх талановиту маму жива, справа її життя продовжується.