Вшанували ліквідаторів

10 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в читальній залі районної бібліотеки відбулася зустріч-вшанування «Згадувати боляче, забути неможливо», на яку були запрошені учні 10 класу спеціалізованої школи №2 та тростянецькі ліквідатори  - Володимир Борисович Сумченко і Віктор Терентійович Рябуха.

   «Без сумніву, події майже 30 – річної давнини ніколи не зітруться з пам’яті десятків поколінь, ця катастрофа назавжди залишиться спільним болем. Ліквідатори – жертвували своїм здоров’ям  та життям захищаючи нас від атомного лиха», - розпочала захід бібліотекар Наталія Пономаренко.

Почесні гості поділилися спогадами про страшну трагедію на Чорнобильській АЕС, розповіли старшокласникам про перших тростянчан–ліквідаторів,які, усвідомлюючи всю серйозність ситуації, не вагаючись поїхали до Чорнобиля і виконали свій громадянський обов’язок та згадали своїх товаришів, які передчасно пішли з життя.

   Володимир Борисович та Віктор Терентійович змусили задуматись молодь про сенс життя, про те горе, на яке наражає себе людина недбалим відношенням до навколишнього середовища.

   На превеликий жаль, учасників тих подій стає все менше серед нас і ми повинні своєчасно віддати їм свою шану і повагу.