Тростянецька района бібліотека отримала ще одну перемогу

 Тростянецька района бібліотека отримала ще одну перемогу  у спільному конкурсі  Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та Програми Bibliomist «Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці», направленого на сприяння активізації діалогу про права людини в українському суспільстві шляхом надання бібліотекам медіа-інструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини.

 

Після отримання необхідних матеріалів та спеціального  навчання модеруванню та проведенню обговорень фільмів правозахисної тематики клуб розпочне свою роботу у нашій книгозбірні. Планується влаштовувати кінопокази двічі на місяць з дискусійним майданчиком для обговорення соціально значущих питань з різних аспектів прав людини .

 Кіноклуб медіапросвіти має за мету сприяти активізації діалогу про права людини в українському суспільстві через надання правозахисникам, педагогам, громадським лідерам, та інш. медіаінструментів та методології для підвищення рівня поінформованості громадян України в галузі прав людини. Усі покази у кіноклубі будуть виключно некомерційними, а також обов’язково супроводжуватимуться освітніми та правопросвітницькими заходами: дискусіями, експертами та правозахисниками з метою правового виховання, формування у членів кіноклубу розуміння людської гідності як найвищої цінності.