НИЦАХА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ СЕЛА

Осіннього суботнього дня згуртувалася громада села Ницахи, аби відпочити від робочих буднів, забути про домашні клопоти та щоб продовжити незмінну традицію – святкування Дня села

Привітати селян зі святковою подією прибули: керівник апарату Тростянецької районної державної адміністрації Лариса ГРИГОРЕЦЬ, заступник голови районної ради Олексій КОТКО та начальник відділу культури Тростянецької районної державної адміністрації Олена МУСІЄНКО

Найбільшою нагородою для організаторів та учасників свята стала сама його атмосфера патріотичного єднання навколо малої батьківщини: зала місцевого будинку культури була повною. З вітальною промовою до громади звернулась сільський голова Наталія КРАСНІКОВА, яка висловила щиру подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут тим, хто не тільки на словах, а й конкретними справами допомагає у благоустрої території громади, підтриманні порядку, розбудовує та прикрашає свій будинок, свій двір, вулицю, усе село.

У своїй промові Лариса Леонідівна наголосила на тому, що святкування Дня села єднає всіх жителів, яких пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Особливу шану та подяку висловила почесним громадянам села Ницахи, людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід, нині допомагають молодому поколінню відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу. 
До слів привітань приєднався і Олексій Вікторович, який відзначив,що села наші красиві і квітучі. Але все ж справжньою їх окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Родзинкою урочистостей стало вітання кращих працівників села, творчих майстрів і майстринь, найстаршого і наймолодшого жителів, молодих матусь, хліборобів, воїнів - афганців та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, підприємців, спонсорів, тощо. Словом, жоден житель села не залишився без уваги. 
Односельчани — велика родина, тож святкували по-родинному затишно, тож і бажали одне одному міцного здоров’я, рясного врожаю, процвітання, побільше пісень та лелек до осель. Привітання виступаючих перепліталися художніми номерами у виконанні солістів сільського та районного будинків культури. Вітання від рідних людей, чудові пісні про рідну землю, рідне село, про матір, кохання створили чарівну атмосферу в залі. Цього дня було цікаво всім: і дорослим, і малим. Свято завершилося народним гулянням.
Святкування відбулося на славу, бо зібрались найрідніші люди, ті, які працюють заради добробуту села, які народились, живуть і своїми справами уквітчують маленьку батьківщину.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                  Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                  Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                      Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                             Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                 Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                     Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                         Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                             Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                              Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.