МАЩАНКА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ СЕЛА

День села - традиційне свято, започатковане багато років тому, провели мешканці мальовничого села Мащанка. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку, від малого до великого
"Сьогодні у Вас свято - День рідного села. У цей святковий день від усієї душі бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього" 

- звернулася до присутніх з вітальною промовою Лілія Хамзаївна. Після вітальних слів, Лілія ГОНТАР вручила грамоту Любов МАСЛОВІЙ - голові Мащанської сільської ради
До слів привітань приєднався заступник голови районної ради Олексій КОТКО, депутат районної ради Олександр ОЛІЙНИК та сільський голова Любов МАСЛОВА, які подякували тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села та побажали селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.
Для багатьох цей день – ще один привід зібратися разом, згадати і про тих, хто народився, і хто зростав у рідному селі, послухати музичні композиції. Чудову концертну програму подарували солісти районного будинку культури.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини. Нехай і надалі село процвітає народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                              Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                     Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                      Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                         Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                           Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                          Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                      Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.