ХХІХ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ «БОРОМЛЯ-2019» ТА ХХV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НА КРАЩЕ ВИКОНАННЯ ТВОРІВ ПРО УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ВІДБУДЕТЬСЯ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Питання підготовки проведення цих мистецьких заходів було розглянуте під час апаратної наради при голові Тростянецької районної державної адміністрації ОЛЕГУ СИПКУ

«Проведення фестивальних заходів «Боромля-2019» заплановано на 16-17 серпня 2019 року. В зв’язку з цим видано розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 31.07.2019 №200-ОД «Про участь у проведенні в Тростянецькому районі ХХІХ Всеукраїнського сільського фестивалю мистецтв «Боромля-2019» та ХХV Всеукраїнського конкурсу на краще виконання творів про українське село» 

- зазначила начальник відділу культури Тростянецької районної державної адміністрації Олена Мусієнко, та розроблено план заходів.Фестиваль «Боромля-2019» відбудеться за підтримки Сумської обласної державної адміністрації, управління культури Сумської обласної державної адміністрації, Тростянецької районної державної адміністрації, Тростянецької районної ради, відділу культури Тростянецької районної державної адміністрації, Боромлянської об’єднаної територіальної громади, творчої спілки «Асоціації діячів естрадного мистецтва України» та має на меті підтримку та розвиток аматорської народної творчості, популяризацію кращих зразків сучасного мистецтва серед сільського населення, задоволення духовних і культурних потреб жителів Тростянецького району. На сьогодні проводяться репетиції з учасниками конкурсу, які будуть представляти Тростянеччину на фестивалі  «Боромля-2019». В робочому порядку вирішуються організаційні питання участі запрошених професійних артистів в гала-концерті Всеукраїнського сільського фестивалю мистецтв «Боромля-2019».

Голова райдержадміністрації Олег Дмитрович підвів підсумки наради та визначив конкретні завдання та рекомендації посадовцям.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                               Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                       Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.