ТВОРЧИЙ ЗВІТ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ОТГ СТАВ ЗАВЕРШАЛЬНИМ У ХХХIІ-МУ РАЙОННОМУ ФЕСТИВАЛІ «ВЕСНЯНИЙ ЗАСПІВ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ»

23 березня у Тростянецькому районному Будинку культури відбувся останній звітний концерт громад в рамках ХХХIІ-го районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини», у якому взяли участь колективи і виконавці Тростянецької об’єднаної територіальної громади

Стартував районний фестиваль наприкінці лютого і проходив у закладах культури району, де представлялися художні номери та вироби народних умільців, які оцінювалися членами оргкомітету по проведенню фестивалю. 


Переглянувши творчі звіти художньої самодіяльності в сільських клубних закладах, можна зробити висновки, що стан художньої самодіяльності в районі знаходиться на належному рівні. При перегляді виступів колективів, жюрі звертало увагу на високу виконавську майстерність, культуру сцени, масовість учасників та сценічні костюми.
Народне мистецтво українців – справжня скарбниця краси. Це мистецтво вражає різномаїттям видів та жанрів. У святково прикрашеному залі зібралося багато шанувальників народної творчості. Перед початком творчого звіту тростянчан глядачі знайомилися з виставкою робіт кращих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва не тільки міських закладів культури, а й майстрів сіл, що увійшли до складу ОТГ.
Аматорів сцени та майстрів народного мистецтва привітали заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, голова Тростянецької районної ради Андрій Корж та голова Тростянецької ОТГ Юрій Бова. 
Відкрився фестиваль виступом народного аматорського хору міського клубу «Ветеран» ( художній керівник Юрій Брень). Чарували своїми виступами цього дня колективи та солісти Цукрозаводського, Смородинського, Радомлянського міських клубів, Кам’янського сільського будинку культури.
Шквал бурхливих оплесків глядачів та схвальних відгуків поважних гостей отримав виступ учнів комунального закладу позашкільної освіти «Палац дітей та юнацтва» та Тростянецької дитячої музичної школи.
Творчий звіт став чудовим подарунком для тих, хто є шанувальником народної пісні, народного мистецтва. Тож щира вдячність самодіяльним аматорам, всім, хто несе красу пісні, за популяризацію і розвиток українського народного та сучасного естрадного мистецтва.