СВОЇ ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ПРЕДСТАВИЛА БОРОМЛЯНСЬКА ОТГ

22 березня відбувся традиційний творчий звіт Боромлянської об’єднаної територіальної громади, яка представила свої напрацювання в рамках ХХХIІ-го районного фестивалю самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини», присвяченого 80- річчю утворення Сумської області.

 

В цей весняний день жителі та гості села змогли доторкнутися до надбань культурної спадщини та відпочити від повсякденних справ.
Захід гостинно пройшов в Боромлянському сільському будинку культури. Хлібом-сіллю та щирими посмішками зустріли господарі свята голову Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка та начальника відділу культури райдержадміністрації-голову журі конкурсу Олену Мусієнко. 
Щирими словами до учасників та гостей свята звернувся голова райдержадміністрації Олег Сипко. Він привітав присутніх зі святом, побажавши добробуту, миру, благополуччя і подальшого розквіту Боромлянській громаді. Від імені голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, за особистий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та з нагоди 80- річчя утворення Сумської області Олег Дмитрович вручив грамоту головному лікарю комунального некомерційного підприємства Боромлянської сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с.Боромля» Михайлу Русанюку. Також Олег Дмитрович вручив грамоту за участь в ХХХI районному фестивалі самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини» Василю Романіці - голові Боромлянської ОТГ. 
Очільник Тростянецького району оглянув виставку декоративно-ужиткового мистецтва майстрів Боромлянської громади, яка була розміщена у фойє клубного закладу. Виставка поєднала в собі традиційні та сучасні види народного мистецтва. 
А потім гарний настрій, тепло і позитив дарували юні і досвідчені аматори сцени. Яскраві танці, щира пісня, тонкий гумор не залишили байдужим жодного шанувальника народного мистецтва. Щирими оплесками дякували глядачі самодіяльним артистам за чудову концертну програму та святковий настрій.