НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ РОЗПОЧАВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ «ЧАЙКОВСЬКИЙ FEST»

Важко уявити культурне життя Тростянеччини без величної постаті Петра Ілліча Чайковського, який молодим студентом у 1864 році завітав до нашого річного краю. Саме наша природа надихнула композитора створити увертюру до драми М.Островського «Гроза»
Останніми роками на Тростянеччині стали традиційними щорічні музичні свята, в яких беруть участь професійні майстри мистецтв та віданні шанувальники класичної музики. 

Сьогодні, 25 травня розпочався Міжнародний фестиваль класичної музики «Чайковський Fest». У міському парку, біля пам’ятника П.І.Чайковському зібралися керівники району та міста, учасники, конкурсанти та гості заходу. До присутніх звернулися голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО, Тростянецький міський голова Юрій Бова, член журі конкурсу, доцент Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка Інна Довженець.
У своєму виступі Олег Дмитрович побажав усім гостям та учасникам фестивалю дійсно відпочити від буденних справ, поринути у світ чарівної мелодії та отримати насолоду від музичного дійства.
Офіційне відкриття фестивалю відбулося у фортеці Круглий Двір. Для того щоб насолодитися виконанням музичних творів геніального композитора на свято музики зібралося багато жителів Тростянеччини та гостей міста. 
Розпочався захід з виконання твору Петра Ілліча Чайковського увертюра «Гроза», який виконав академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. 
До слів вітань та побажань на цьому святі долучились шановані гості. До присутніх звернулися Радник міністра культури України, директор українського центру культурних досліджень, заслужена артистка України Ірина Френкель та керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький. 
Після урочистостей, шанувальники класичної музики змогли насолодитися ще не одним шедевром, написаним талановитим композитором.