ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ПРОБЛЕМА ЧЕРГ У ДИТЯЧИХ САДКАХ РЕГІОНУ БУДЕ ЗНЯТА»

 Голова облдержадміністрації перевірив як на Сумщині реалізуються соціальні ініціативи Президента України щодо забезпечення дітей якісною дошкільною освітою

 

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить перед нами завдання ліквідувати черги в дитячих садках. Ця проблема є актуальною для нашого регіону, зокрема, для Сум, Ромен, Охтирки, Лебедина, Глухова», – сказав Юрій ЧМИРЬ, перебуваючи в ДНЗ №14 «Золотий півник» міста Сум.

Він зазначив, що упродовж останніх трьох років на Сумщині започатковано 60 дошкільних установ. На 2013 рік плани не менш амбітні – створити близько 1600 місць для дошкільнят.

«Досягти поставленої мети цілком реально. Для цього слід тісно попрацювати з місцевими органами виконавчої влади щодо повернення у власність громад приміщень дитячих садків, які використовуються не за призначенням», – зауважив Юрій Чмирь.

За інформацією директора закладу Наталії ЯКИМЕНКО, в дитячому садку активно запроваджуються новітні технології, спрямовані на загартування дітей, а також започаткована одна з перших в області експериментальна студія «Разом з мамою».  

Нині в ДНЗ № 14 «Золотий півник» виховується 393 дитини. У садку працює 14  вікових груп. Діти відвідують гуртки з флорболу, фітболаеробіки, плавання, дитячого туризму, англійської мови, дитячого фітнесу, хореографії, зображувальної та театральної діяльності.