ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РАЙОН ПЕРЕХОДИТЬ ДО АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації ЛІЛІЇ ГОНТАР, члени комісії розглянули ряд питань життєдіяльності району, у тому числі затвердили тимчасові рекомендації щодо перевезення пасажирів автомобільним транспортом на період карантину, роботи дитячих дошкільних закладів, проведення релігійних заходів тощо

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» , з урахуванням постанов Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №22,23,24, приймаючи до уваги фактичний стан епідемічної ситуації з COVID-19 в Тростянецькому районі з 22 травня будуть здійснюватися регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні за умов дотримання протиепідемічних вимог.
Зокрема, перед початком робочої зміни усім працівникам мають провести температурний скринінг. Особи, у яких виявлено підвищену температуру тіла (<37 С) або ознаки респіраторних захворювань, не допускатимуться до виконання обов’язків.
Водій та інші члени екіпажу впродовж усього рейсу в транспортному засобі повинні знаходитися в респіраторних або медичних масках. Перевезення пасажирів, у яких будуть відсутні медичні засоби захисту, здійснювати не будуть.
Варто зазначити, що перевезення пасажирів має здійснюватися лише в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу.
Транспортний засіб підлягає вологому прибиранню з використанням миючих та дезінфікуючих засобів, в тому числі обробці місць контакту рук пасажирів (поручні, місця сидіння тощо) перед кожним рейсом.
На кожному вході в приміщення автостанцій необхідно організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Дозволяється одночасне перебування в приміщенні автостанції не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування пасажирів, а перебування в черзі має бути з дотриманням соціальної дистанції 1,5 метри.
Також районна комісія дозволила діяльність готелів (крім хостелів), проведення спортивних заходів без глядачів, у яких беруть участь до 50 осіб (або понад 50 осіб – лише за погодженням з МОЗ України), проведення релігійних заходів за умови дотримання під час дозволених видів діяльності протиепідемічних вимог та відкриття дитячих дошкільних закладів за умови дотримання вимог Постанови головного санітарного лікаря України № 25 від 21.05.2020 року.

Всі карантинні послаблення діють на території району за умови дотримання санітарно-епідеміологічних норм, визначених Головним державним санітарним лікарем України та відповідними нормативними актами.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області. Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області. Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.