КОНСТРУКТОРИ LEGO ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ РАЙОНУ

Концепція Нової української школи передбачає у ряді інноваційних технологій використання в освіті учнів початкових класів усесвітньовідомих ігрових конструкторів LEGO 

Завдяки впровадженню LEGO в освітній процес діти більше не є пасивними слухачами теоретичного матеріалу. Вони стають активними учасниками, мають можливість висловлювати власну думку, усвідомлювати важливість сформованих умінь і здобутих знань тощо.
До закладів загальної середньої освіти Тростянецького району – Білківської ЗОШ І-ІІІ ст., Полянського ЗЗСО І-ІІ ст., Станівської ЗОШ І-ІІ ст. Тростянецької районної ради – у 2019/2020 навчальному році для учнів 1-го класу Нової української школи ігрові набори LEGO Play Box надійшли як гуманітарна допомога в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

Використання конструкторів дозволить педагогам створити умови для активного розвитку конструктивного мислення учнів, їх репродуктивної та творчої уяви, образної, рухової, словесно-логічної пам’яті, виховання таких базових якостей особистості як самостійність, цілеспрямованість, наполегливість, креативність тощо.