ОБГОВОРЕНО ЗАХОДИ ЩОДО СВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

Сьогодні, під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега СИПКА відбулася нарада з питань виплати заробітної плати в установах та організаціях, що фінансуються із місцевих бюджетів – районного та сільських, які не увійшли до складу ОТГ

На нараду були запрошені перший заступник голови Лілія ГОНТАР, заступник голови Аліна ШАЦЬКА, начальник фінансового управління Марина СУБОТ, заступник начальника управління - начальник відділу соціальних виплат та компенсацій Юлія Романова.
Згідно проведеного аналізу, як доповіла начальник фінансового управління, станом на 15.10.2019 залишається невиплаченою заробітна плата працівникам апарату Печинської сільської ради та Дернівської сільської ради.

Так, заборгованість з виплати зарплати з нарахуваннями по Печинській сільраді складає 121,1 тис.грн. - за другу половину серпня та за вересень, по Дернівській сільраді - 36,5 тис.грн. за вересень місяць. По результатам наради створений план дій,рекомендовано заслухати голів даних сільських рад на колегії Тростянецької районної державної адміністрації та комісії с питань погашення заборгованості із заробітної плати.