НАРАДА З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ І ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

Під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілії ГОНТАР відбулася нарада з питань охорони громадського порядку і державного кордону. У нараді взяли участь начальник відділу превенції Тростянецького відділення поліції Охтирського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Сумській області Євгеній СТОРЧУН, керівник громадського формування з охорони громадського правопорядку «Печини – Правопорядок» Віктор ЄВСЮКОВ та керівник Центру громадської безпеки громадського формування з охорони громадського порядку «Сила і честь» Тростянецької ОТГ Анатолій КАСЬЯНОВ

Анатолій Васильович проінформував присутніх про те, що Центр громадської безпеки громадського формування з охорони громадського порядку «Сила і честь» був утворений в 2014 році. З лютого 2018 року спільно з працівниками поліції розпочалося патрулювання у нічний час. За 2018 рік, за умови спів фінансування з міського бюджету та міжнародного фонду «Відродження» було придбано 2 монітора і 11 відеокамер. У мікрорайонах, де стоять відеокамери за 2018 рік не було квартирних крадіжок. Працівники «СІЧІ» займаються профілактикою та роз’яснювальною роботою. За минулий рік було проведено 45 зустрічей з населенням. За 9 місяців 2019 року проведено 43 таких зустрічей. Зверталася увага на поведінку людей в громадських місцях. У 2018 році проведено 215 патрулів, у поточному році 145 патрулів. Забезпечується

правопорядок під час різних святкових масових заходів. У цьому році прийнята програма «Безпечна громада на 2019-2022 роки». В програмі передбачено збільшення чисельності відеокамер, кількості патрулів. Під відео нагляд взято 4 міські школи.
Євгеній Іванович зазначив, що місцева поліція, дільничні інспектори співпрацюють з представниками СІЧІ.
Віктор ЄВСЮКОВ поінформував присутніх про те, що потрібно посили співпрацю громадського формування з охорони громадського правопорядку «Печини – Правопорядок» з органами місцевого самоврядування. У планах на майбутнє - здійснювати патрулювання території сіл Печини, Семереньки, Дернове, Люджа, Криничне.
Підсумовуючи робочу нараду Лілія Хамзаївна зазначила, що саме тісна співпраця органів місцевого самоврядування, громадських формувань, правоохоронних органів, населення – це запорука спокою та порядку.
              Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.