ПИТАННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ – СЕРЕД ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ РАЙОННОЇ ВЛАДИ.

Про це сказала у ході робочої зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілія ГОНТАР

На нараді, участь у якій взяли фахівці лісогосподарських підприємств району – Державного підприємства «Тростянецький лісгосп», Тростянецького дочірнього агролісогосподарського підприємства «Тростянецький агролісгосп», Гетьманського національного природного парку, Тростянецького віділення поліції Охтирського відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області, розглянуто стан охорони і раціонального використання лісових ресурсів району, проблемні питання здійснення контролю за охороною лісів та співпраці з правоохоронними органами.

Лісові господарства тісно співпрацюють з поліцією району щодо рейдування та виявлення фактів незаконних рубок. У ДП «Тростянецький лісгосп» проведено 36 рейдів та виявлено 5 випадків незаконного порубу лісу. Збитки склали 33,311 тис.грн. У ДП «Тростянецький агролісгосп» - 27 рейдів. У Гетьманському НПП – 25 рейдів.
«Лісова промисловість для Тростянеччини є однією з основних. Незаконні вирубки лісів маємо припинити та спільно з вами зрушити з мертвої точки аудит лісової галузі. Цю проблему подолаємо разом, розраховую на підтримку всіх», – зазначила Лілія Хамзаївна.
За результатами наради надані відповідні доручення щодо проведення роз’яснювальної роботи серед населення та юридичних осіб про збереження лісів та раціональне використовування лісових ресурсів. Прийнято рішення посилити контроль за використанням та охороною лісів у тому числі вживати відповідно до законодавства заходів протидії незаконним рубкам.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                    Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.