Державний реєстратор Тростянецької районної державної адміністрації

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області повідомляє, що державний реєстратор тимчасово здійснює свою діяльність за адресою: вул. Благовіщенська 3, каб.42.

Телефон приймальні 5-10-80, факс 5-14-90

Електронна адреса  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  з поміткою «для державного реєстратора»

Розпорядок роботи

понеділок – четвер з 8.00 до 17.15

п’ятниця –з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00

вихідні дні: субота-неділя


Адреса: Україна, 42600, Сумськаобл.,м. Тростянець, вул. Миру, 6

Телефон: (05458)6-62-90

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Розпорядок роботи:

понеділок - четвер – з 8.00  до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.


Доводимо до відома громадян!

Згідно законодавства України послуги з державної реєстрації нерухомості та бізнесу  можливо отримати за принципом екстериторіальності, а саме:

  • відповідно до ст. 3Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»державна реєстрація права власності та інших речових прав на об’єкти нерухомого майна проводиться незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя, крім державної реєстрації права власності та інших речових прав, що проводиться нотаріусами незалежно від місцезнаходження нерухомого майна;
  • відповідно до ст. 4Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців - в межах України.

Головне територіальне управління юстиції у Сумській  області  інформує, що відповідно до  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»та  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» з 30.04.2016 Тростянецьке районне управління юстиції припинило надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців на території відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Одночасно повідомляємо,що:

- послуги  з питань державної реєстрації  бізнесу у м. Тростянець та Тростянецькому районі надаються:

  • Державним реєстратором Тростянецької районної державної адміністрації за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 6,телефон/факс (05458) 6-62-90, адреса електронної почти: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ;

-                    послуги  з питань державної реєстрації  бізнесу та нерухомості у м. Тростянець та Тростянецькому районі надаються:

  • Нотаріусами:

- Тростянецька районна державна нотаріальна контора,за адресою: 42600, м. Тростянець, вул. Червоноармійська, 2

42600, м. Тростянець, вул. Червоноармійська, 2

В.о. завідувача нотконторою - Воропай Валерій Вікторович

тел.: (05458) 5-15-59

Прийомнідні: понеділок, вівторок, середа, четвер 8 - 17.15 год, п'ятниця 8 - 16 год. (Обідняперерва 12 - 13 год).  

Перша, друга, четверта середа місяця 13 - 17.15 год - робота з архівними документами.

- Приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округуГребіник Зоя Дмитрівна,  за адресою:  42600, Сумська обл., Тростянецький р-н,  м. Тростянець, вул. Горького, 55

- Приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу Гузенко  Олександр Олександрович,  за адресою: 42600, Сумська обл., Тростянецький р-н, м. Тростянець, вул. Горького, 30