Щодо впровадження електронних сервісів у частині реєстраціїбізнесу

Відтепер на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України (http://new.minjust.gov.ua ) можна отримати інформацію у вигляді виписки щодо юридичної особи, витягу та довідки щодо юридичної особи або фізичної особи-підприємця.

Для отримання такого документа не потрібно жодних електронних цифрових підписів чи інши хідентифікаторів. Достатньо лише внести кошти за послугу з використанням платіжних систем через мережу Інтернет безпосередньо при їїзамовленні. Підготовка електронної виписки, витягу чи довідки відбувається автоматично в режимі он-лайн.

Після сплати коштів кожному документу присвоюється унікальний ідентифікаційний код. Документ після його формування можна відразу роздрукувати. Представник банківської чи державної установи до якої подаєтьсятакий документ зможе легко перевірити його достовірність, увівши в системіунікальний номер документа.

Якщо потрібно подавати документ до декількох установ, платити за кожнуновукопію не потрібно. Один раз сплативши за формування електронного документу, запитувач або будь-хто може безкоштовно завантажити сформований витяг, виписку чи довідку у режимі он-лайн через Інтернет. Ці сформовані документи протягом року зберігатимуться в архіві. Після спливу річного строку в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців будуть зберігатись відомості про факт формування виписки, витягу чи довідки.

Створити запит на отримання документа можливо за максимально розширеноюкількістюкритеріївпошуку. Шукатиможна за назвоююридичної особи, ідентифікаційним кодом, за їїзасновниками, або за керівниками чи підписантами.

Електронні виписки, витяги та довідкимаютьтаку саму юридичну силу як і паперові.

Інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в он-лайн режимі можна отримати цілодобово. Також забезпечується технічна підтримка за телефоном 0-800-50-70-70.