ПІД ЧАС РЕОРГАНІЗАЦІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ ЦЕНТРИ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРОДОВЖУЮТЬ ФУНКЦІОНУВАТИ

З 2020 року розпочався процес реорганізації райдержадміністрацій. Водночас ЦНАП при райдержадміністраціях продовжують функціонувати та надавати якісні державні послуги

До 2022 року всі ЦНАП при райдержадміністраціях працюватимуть, доки не розпочнуть роботу ЦНАП при відповідних органах місцевого самоврядування. Усі громадяни, як і раніше, зможуть відвідувати ЦНАП та отримувати зручні державні послуги.

«Доступні та якісні адмінпослуги для громадян — один із пріоритетних напрямків Мінцифри. Ми працюємо над тим, щоб всі ЦНАП під час реорганізації райдержадміністрацій були збережені. Центри працюватимуть у звичному режимі, зокрема, як територіальні підрозділи райдержадміністрацій новоутворених районів», – зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила РАБЧИНСЬКА.

Відповідно до Закону від 3 листопада 2020 року № 943-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» ЦНАП, утворені при райдержадміністраціях, продовжують функціонувати до початку роботи ЦНАП, утворених  міськими, селищними радами.

Відповідно до постанови КМУ від 18 квітня 2012 року № 606 «Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій» у структурі РДА серед структурних підрозділів щодо здійснення виконавчої влади передбачено підрозділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mincifri-pid-chas-reorganizaciyi-rda-centri-nadannya-administrativnih-poslug-prodovzhuyut-funkcionuvati