Споживачам адміністративних послуг !!!

На виконання пункту 83.9. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 року «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава» затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 №128/2013 та пілотного проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту»,   до кінця серпня 2013 року  у міських та селищних відділеннях поштового зв’язку планується відкрити пункти надання адміністративних послуг.

Метою даного проекту є створення для споживачів адміністративних послуг ефективних механізмів доступу до адміністративних послуг, закріпити прозорість процедури та легкість отримання результату. Також відкриття пунктів надання адміністративних послуг спростить процедуру їх надання як в часовому просторі, так і мінімізації зусиль громадян для отримання бажаного результату.

             З червня 2013 року в селі Боромля в відділені поштового зв’язку діє пункт надання адміністративних послуг в якому розміщена необхідна інформація щодо отримання адміністративних послуг.