На шляху до сервісної держави через якість адміністративних послуг!

Однією з актуальних проблем при формуванні громадянського суспільства є потреба в розвитку та підтримці довіри громадян до діяльності органів влади. Складовою частиною цього напрямку є своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг.         

В Центрі надання адміністративних послуг Тростянецької районної державної адміністрації створені належні умови для ефективного надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, постійно покращується якість їх обслуговування в одному приміщенні;  адміністративні послуги органами влади надаються відкрито та прозоро.   

Завдяки роботі Центру спрощується процедура надання адміністративних послуг як в часовому просторі так і в мінімізації зусиль громадян для отримання бажаного результату, тобто суб’єкт звернення може отримати максимум послуг в одному приміщенні за мінімальну кількість відвідувань; отримання різноманітних проміжних рішень (погоджень, висновків тощо) без особистої участі та інше.  

На даний час в Центрі надання адміністративних послуг надається близько 50 видів адміністративних послуг структурними підрозділами Тростянецької районної державної адміністрації та територіальними органами виконавчої влади в тому числі оформлення документів дозвільного характеру для суб’єктів господарювання. Державними адміністраторами, представниками установ та організацій надаєтьсяконсультативно-методична допомога населенню з питань надання адміністративних послуг безпосередньо в Центрі та по телефону гарячої лінії 5-19-99.             

Для покращення обслуговування одержувачів адміністративних послуг в Центрі планується надання супутніх послуг ( виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг, тощо). Головним критерієм конкурсного відбору надавачів супутніх послуг буде  врахування потреб одержувачів адміністративних послуг.                                                                                        

З моменту створення Центру державними адміністраторами надано 350 адміністративних послуг жителям міста та жителям сільської місцевості. З початку 2014 року планується розширення спектру надання адміністративних послуг у Центрі із залученням нових суб’єктів надання адміністративних послуг та збільшення кількості споживачів.