ОДНА ІЗ ГРОМАД СУМЩИНИ ЛІДИРУЄ У РЕЙТИНГУ ТРИСТА КРАЩИХ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ГРОМАД УКРАЇНИ

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» представляє 300 кращих малих та середніх громад України (до 150 тис. мешканців) станом на 1 січня 2021 року відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад»

Згідно з рейтингом, Тростянецька ТГ визнана найкращою.

 

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» обрахував 1416 громад по 40 критеріях. Серед критеріїв – відсутність/наявність корупційних скандалів в муніципалітеті за останні 2 роки; наявність укладених угод про співпрацю з іншими громадами; наявність/відсутність амбіційних планів муніципалітету та їхня підтримка громадянським суспільством (проведення громадських слухань, круглих столів, напрацювання дорожніх карт, тощо); наявність впроваджених модернізаційних інфраструктурних проектів в сфері ЖКГ; участь громади в міжнародних проектах фінансової та технічної підтримки тощо.

На 53-му місці цього рейтингу Конотопська громада, на 67-му – Глухівська, на 69-му – Шосткинська, на 72-му – Чернеччинська. 94-те та 95-те місце у рейтингу посіли відповідно Березівська і Краснопільська громади, на 140-му місці – Охтирська. Кролевецька громада посіла в рейтингу 223-тє місце, Миколаївська та Роменська – 227 та 229 місце відповідно. Комишанська громада – на 253-му місці, Білопільська – на 286-му.

Довідково. Рейтинг обраховується кожні 6 місяців, станом на 1 січня та 1 липня кожного року. У зв’язку з територіальною реформою в країні сформована велика кількість нових громад. У той же час деякі громади були об’єднані з іншими. Це з великою вірогідністю відобразиться на рейтингу всіх громад. Також, у зв’язку з укрупненням територій та на прохання деяких муніципалітетів, ми підвищили граничну планку населення для участі у рейтингу до 150 тис. мешканців.

За матеріалами: https://www.facebook.com/Centersupportsmallcity