ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТВОРЮЮТЬ ЦЕНТРИ КУЛЬТУРНИХ ПОСЛУГ

Один з таких Центр культурних послуг створюється, зокрема,  на базі районного Будинку культури, який перейшов у комунальну власність Тростянецької громади. Про це повідомила начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької міської ради Ольга АНДОЛЕНКО

Важливо, що штат працівників не скорочується. Змінюється структура цього культурного закладу: у його підпорядкуванні будуть усі клубні заклади Тростянецької громади.

Центр культурних послуг створено з метою підвищення якості та доступності культурних послуг для жителів як для жителів сільської місцевості нашої громади, так і для містян.

Нагадаємо, днями Міністр культури та інформаційної політики Олександр ТКАЧЕНКО повідомив, що Міністерство вже розробило Концепцію центрів культурних послуг, що має, так би мовити, парасольковий формат, розрахований на те, щоб в одному приміщенні були кілька закладів культурного напряму. Наприклад, концертна зала, танцювальна зала, бібліотека, гурткові приміщення тощо. За таких умов Центр культурних послуг стане місцем спілкування, зустрічей, цікавих розмов, навчання тощо.

За інформацією Тростянецької міської ради