ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: САМЕ ВІД ВАШОГО РІШЕННЯ ЗАЛЕЖИТЬ, ЧИ З’ЯВИТЬСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ НА МІСЦЯХ ЕФЕКТИВНА ПРЕДСТАВНИЦЬКА ВЛАДА, ЗДАТНА ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ВСІЄЇ ГРОМАДИ І КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ – ЖИТЕЛІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!

25 жовтня МИ будемо обирати для себе владу на місцях, якій довіремо управління на найближчі роки. Закликаю кожного з Вас виконати громадянський обов’язок – прийти 25 жовтня 2020 року на свою виборчу дільницю і проголосувати за того кандидата та політичну силу, які на Ваше переконання зможуть захистити інтереси громади та України в цілому, забезпечити її політичний, економічний розвиток, подолати корупцію та утвердити моральні цінності в нашій державі.

Кожен з нас має пам’ятати, як багато важить його голос. Той, хто проігнорує вибори, не матиме морального права нарікати і скаржитися на життя і владу, якою б вона не була. Але той, хто проголосує, зможе реально вплинути на ситуацію, в якій ми є сьогодні, і забезпечити поступальний розвиток нашого суспільства в найближчій п’ятирічній перспективі.

Звертаюсь до представників усіх політичних сил дотримуватись норм права і моралі, до керівників правоохоронних органів – забезпечити законність та правопорядок під час проведення виборчої кампанії, у день голосування та визначення результатів волевиявлення людей.

Нехай кожен, усвідомлюючи свою відповідальність перед Законом та майбутніми поколіннями, відкине будь-яку спокусу продати свій голос, сфальсифікувати результати виборів чи стати співучасником порушень виборчого законодавства.

Переконаний, що виборці підтримають найдостойніших кандидатів.

Президент України Володимир Зеленський оголосив запитання, на які мають відповісти громадяни в межах загальнонаціонального опитування 25 жовтня. Перше запитання загальнонаціонального опитування стосуватиметься можливості запровадження довічного ув'язнення за корупційні діяння в особливо великих розмірах, друге - присвячене необхідності впровадження на Донбасі вільної економічної зони. Питання номер три: чи потрібно скоротити Верховну Раду України до 300 народних депутатів?. Четверте запитання, за його словами, стосуватиметься можливості легалізації в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важкохворих.

Народовладдя – це не подарунок, а вчинок. Закликаю всіх виборців району 25 жовтня свідомо виконати свій конституційний, громадянський обов’язок!

 

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА